הצהרת נגישות

רקע

חברת  רם  מוגרבי ארדיטי בע"מ  ("החברה") מייחסת חשיבות רבה להתאמת שירותיה לאנשים עם מוגבלויות שונות, בין השאר מתוך תפיסת עולם לפיה יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות לשירות ולמידע.    

בהתאם לאמור, החברה משקיעה משאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט ועמודיו, תוך שהחברה מוצאת חשיבות עליונה במתן שירות שוויוני לכלל גולשי האתר, לרבות לאנשים עם מוגבלויות.

יידוע כלל עובדי החברה הוראות החוק הובאו לידיעת כלל עובדי החברה אשר הודרכו בנושא, וניתן דגש לאיסור אפליה, מתן שירות שוויוני בסביבה מכילה, מתן שירות נגיש, וביחס להסדרי הנגישות של החברה ללקוחות וללקוחות פוטנציאלים עם מוגבלות.

מוקד טלפוני נגיש–  המידע מועבר בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע.

הסדרי נגישות מבנים וסביבה  

להלן הסדרי הנגישות הקיימים במשרדי הנהלת החברה – ברחוב  דיזנגוף 61 תל אביב, מגדל העל קומה 21.

  • חניות נכים בחניונים עיליים ותת קרקעיים של המרכז המסחרי, כולל לרכב גבוה.
  • החניות בתשלום
  • קיים רצף גישה מהחניה דרך הכניסה ועד לכניסה למשרדינו (כולל מעליות).
  • קיימים שלטי זיהוי והכוונה בלובי הבניין ובקומת המשרדים.
  • מותרת כניסה למשרדי ההנהלה לצורך קבלת הקהל לחיית שירות המיועדת לסייע לאדם עם מוגבלות.
  • במקרה הצורך לקבלת סיוע, ניתן לפנות לנציגי השירות בעמדת הלובי של בנין המשרדים או לצוות האבטחה של הבניין או לנציגי החברה לקבלת סיוע והכוונה.

כמו כן, במידה ונדרשת עזרה במילוי טפסים וכדומה, ניתן לפנות במשרדינו לעמדת הקבלה ולרכז הנגישות.

הנגשת האתר והתכנים

אתר זה מונגש בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 – "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" ברמת AA.

התקן הישראלי האמור הינו אימוץ של הנחיות בינלאומיות של הארגון הבינלאומי W3C העוסק בתקינה ברשת Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0..

במסגרת הנגשת האתר דאגנו ושמנו דגש, ביו היתר, על יישום הסעיפים הבאים:

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה:
אנו תומכים בכל המכשירים והדפדפנים הפופולריים בשוק עד לכ-2 גרסאות אחורה
התאמות כלליות:
כפתור להפעלת נגישות בסיסית, ניווט ע"י המקלדת, התאמה לקוראי מסך, דילוג לתוכן המרכזי, חיפוש ביטויים ראשי תיבות וסלנג, שינוי מיקום הממשק, שינוי גודל הממשק.
התאמות טקסט ותוכן בממשק:
שינוי גדלי הגופן, שינוי הגופן לקריא, הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, פונט קריא.
התאמות צבעים ותצוגה:
הצגת תיאורי תמונות, התאמה לקוראי מסך, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, שינוי האתר לצבעי אפור,צבעים מנוגדים, עצירת אנימציות ותנועה.
התאמות ניווט והתמצאות:
הדגשת מעבר עכבר, הגדלה והקטנת תצוגת האתר, הדפסה נגישה, מצב קריאה.

רכיבי הנגשת האתרים פועלים באופן מיטבי בדפדפן: כרום, פיירפוקס.

אנו ממשיכים ללא הרף במאמצים לשפר את נגישות שירותי החברה ואת נגישות האתר בפרט, כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה, לרבות לאנשים עם מוגבלויות.

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים והתכנים באתר, ומכיוון שהאתר הינו אתר דינמי הכולל מערכות הזנת תוכן שונות, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו במלואם.
אם נתקלתם במקרה שכזה, נודה לכם על יצירת קשר עם נציגי החברה בכדי שניתן יהיה לבצע את התיקון הנדרש בהקדם האפשרי. ובכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח.

החברה רואה חשיבות רבה בהענקת שירות איכותי, מקצועי, שוויוני ונגיש לכולם, אולם תשומת לבכם כי ייתכן והאתר מציג תוכן גם מאתרים אחרים שמופעלים ו/או מוחזקים על ידי צדדים שלישיים –וייתכן שתוכן כאמור אינו הונגש נבהיר כי החברה אינה אחראית לתוכן האמור או להנגשתו, אך נשמח לקבל הערותיכם ולנסות לסייע לכם לפנות לאותם צדדים שלישיים, בכדי להסב תשומת ליבם לנושא (מבלי שנוכל להתחייב שאותם צדדים שלישיים יבצעו את ההתאמות הנדרשות, ככך ונדרשות, על פי דין).

אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בקושי לגלוש באתר או אם יש לכם הערה בנוגע לרמת ו/או אופן הנגשתו, ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של החברה.

שם מלא: מרק גרינברג
טלפון: 03-7177000
דואר אלקטרוני: [email protected]

 פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בחודש מאי 2024

לקבלת הצעה
לבניין שלך
+
+

שם משתמש/ת לא קיים במערכת

דילוג לתוכן